CRM Uygulaması Nedir?

Her sektöre hızlıca özelleştirilebilen ve birden fazla sektör ile kullanabileceğiniz çağrı merkezi entegre CRM Uygulaması.

1. Müşteri Kartı

Profil

Her lead e özel kayıt oluştur.

Lead geldiği anda profil kaydı oluşturarak müşteri bilgilerini kolayca görebilirsiniz. Profil kaydı içerisinde leadin ilgilendiği projeyi, geldiği mecrayı kayıt edebilirsiniz. Bağlantılı olduğu fırsatları ve aktiviteleri de aynı ekran üzerinden görmeniz mümkün. Profil sayfasındaki filtreyi kullanarak mecra, ad, tarihe göre kayıtlar arayabilirsiniz.

Müşteri Kartı

Fırsat

Gelen lead e profil kaydından sonra ilgilendiği proje ile ilgili fırsat kaydı oluştur.

Yeni kayıt oluştururken profil kaydı ile bağlantılı fırsat kaydı oluşturabilirsiniz. Fırsat formu içinden ilgili müşteriye aktivite oluşturup aktiviteleri takip edebilir, müşterinin kriterlerine göre uygun stok bulup öneriler sunabilirsiniz. Not alanına görüşmeler hakkında notlar bırakabilirsiniz.

Fırsat

Aktivite

Lead e aktivite randevu, telefon, sms aktivitesi planlayın

Fırsat içerisinden oluşan tüm aktiviteleri her kategori için oluşturulmuş ayrı sayfalardan inceleyin. Toplam aktivite sayısını görün ya da filtreme ile tarih, durum, ad a göre aradığınız kaydı kolayca bulun.

Aktivite

2. Rapor Sayfaları

Lead Raporu

Sade anlaşılır ve detaylı tablolarla leadleri takip edin

Sayfadaki filtreleme sayesinde belirli projeler ve tarih aralıklarındaki durumu inceleyebilirsiniz. Leadlerin geldiği kanallara göre tablo sayesinde hangi kanala yatırım yapacağınızı ya da hangi kanalda iyileştirme yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Tüm aşama ve aşama detay durumlarına ait tablolarda leadlerin sayısını ve raporlamasını detaylı inceleyebilirsiniz.

2. Rapor Sayfaları

Call Center Raporu

Sadece call center agent için oluşturulmuş bir rapor sayfası

Call center agentların durumu hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz, seçili tarih aralıklarında her agent ın fırsat aşamalarına ayrı tablolar ile, hangi agent ın toplam kaç randevu verdiğini ya da hangi agent ın kaç iptal oluşturduğu tüm aşamaları içeren detaylı raporlar sunuyoruz. Crm in sahip olduğu bu raporlama sayesinde analizlerinizi daha kolaylaştırıyoruz.

Call Center Raporu

Mecra Raporu

Gelen formların mecralara göre dağılımını kolayca görebilirsiniz.

Lead kalitenizi arttırmak için mecra rapor sayfasından yararlanabilirsiniz. Gelen leadlerin mecralara göre detaylı analizi sayesinde satış tablosundan en yüksek satışı sağlayan mecrayı tespit edip ilgili mecraya yatırım yapabilirsiniz. Kalitesiz lead gelen mecraları tablolarda tespit edip soruna kısa sürede müdahale edebilirsiniz.

Mecra Raporu

3. Kurum

Kurum Seçimi

Tüm sistem farklı kurumlara göre yeniden oluşturulur. Kendi kurumunuza göre özelleştirmeler yapılabilir

Menü üzerinden kurum seçimi yapılabilir ve sistem üzerinde bulunan tüm sayfalar sadece ilgili kurum için çalışır. İstediğiniz kurumun sayfalarını görebilirsiniz.Kendi kurumunuza ait kişiler sadece sizin bilgilerinizi görebilir, sistemdeki başka kuruma kayıtlı olan kullanıcılar bu işlemi gerçekleştiremez. Size ait özelleşmiş bir sistem.

Kurum

4. Sistem

Kullanıcılar ve Roller

Farklı kullanıcı tipleri ile ayrıştırma sağlayın Kullanıcının giriş ekranı seçimini yapın. Rollere göre yetkilendirmeleri belirleyin

Kullanıcılara göre yetkilerinizi düzenleyin. Kullanıcıya rol atayın rollere göre yetkisi belirlensin.

Agent , developer, admin gibi roller ekleyin rolün yetkilerini ekleyin. Her rol kendisi ile ilgili alanlarda müdahale edebilsin.

Sistem

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Rakam Teknoloji