Form Sistemi Nedir?

Web ortamında kullanabileceğiniz form sistemini oluşturan ve karşılığında script kodu vererek entegrasyonu kolaylaştıran yazılımdır.

1. Gelen Formlar

Formlarınızın geri dönüşlerini inceleyin

Oluşturmuş olduğunuz formlara geri dönüşleri kolayca inceleyin ve takip edin. Formların geliş kanallarını inceleyebilir detaylardan gelen mesajı görüntüleyebilirsiniz. Formun atıldığı işletim sistemi, gelen mecra kanalı, IP numarası gibi detay bilgilere ulaşma imkanı sunuyoruz. Sistemden kolayca excel olarak çıktı alabilirsiniz.

Gelen Formlar

2. Şablon

Özel Formlar

Özel Alanlar ekleyerek yönetebileceğiniz Web Formları!
Şablon ekle kısmından Limitsiz form ve Kontrol Tanımlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir Validasyonlar ve Özelleştirilebilir Tasarım ile Dinamik kategorilere göre Form takibi yapabilirsiniz. Script ile Web ortamınızda tanımlayabilirsiniz.

Landing Page

Tüm Landing Form süreçlerini yönetin!
Sistemimiz üzerinden Limitsiz Landing Sayfası ve Kontrol Tanımlama yapabilirsiniz.Script ile Web ortamınızdan formlarınızı gönderin. Gelen formları konsolide edilmiş halde görebilirsiniz.

Facebook, Instagram, Google Formları

Facebook potansiyel form oluştur kısmından. Limitsiz form ve Kontrol Tanımlaması yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir Alanlar oluşturabilirsiniz. Mecra bazında Form takibi ve Konsolide form takibi.

Şablon

3. Rakam CRM

Form sistemini CRM’e entegre ederek lead takibi yapabilir, satışlarınızı kontrol edip potansiyel ve gerçek müşterilerinizi analiz edebilirsiniz. CRM’de bulunan raporlamalar ile lead, mecra bazında raporlamalar alabilirsiniz.

Rakam CRM

4. Firmalar - Projeler

Sistemizi kullanmaya önce firmanızı oluşturarak başlayın.

Tek kolay adımda firmanızı ekleyin. Firmanızın sayfasındaki projeler kısmından projelerinizi ekleyin. Projelerinizi düzenleyebilirsiniz, detay sayfasından ilgili projelerinize özel form, landing pageler için form ya da facebook , Google için formlar oluşturabilirsiniz.

Firmalar - Projeler

5. Validasyon ve Form Kontrol

Form kontrol sayesinde oluşturduğunuz şablonlara istediğiniz form alanlarını ekleyebilirsiniz. Her şablon , firma ve proje için oluşturmuş olduğunuz şablonlar içerisinde farklı form kontrol alanları ekleyip kontrollere özel validasyon tanımlaması yapabilirsiniz.

Validasyon ve Form Kontrol

6. Diğer Özellikler

Form konrollerimiz sayesinde kullanıcılarınızı müşteri ve form bazında yetkilendirin. Çoklu dil seçenekleri ile global olabilirsiniz. Tüm form hareketlerini görebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Rakam Teknoloji