Ödeme Sistemi Sizin Olsun,
Biz Destek Verelim

Ödeme sistemini size özel olarak yapıyoruz, komisyonsuz aylık bakim ücreti ile çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz ödeme hizmeti sistemi sanal pos ile anlaşmalıdır.

1. Ödeme Ekranları

Ödeme ekranlarınızı sitenize uygun tasarımda oluşturuyoruz. İsteğinize göre birden fazla ödeme seçeneğini Havale / EFT ya da Kredi Kartı vb. seçenekleri ekliyoruz. Kullandığımız API nin sunduğu imkanlar doğrultusunda ekranlarımızı ve sistemi özelleştirebiliyoruz.

Ödeme Ekranları

2. API

Ödeme

Kredi kartı ile olan ödemelerde tek çekim ya da taksitle ödeme imkanı. Mail order ile ödeme 3D secure kontrolü sağlanarak ödeme yapılabilir. İşlerinizi büyütmenize olanak sağlayarak yurt dışından ödeme almanızı da mümkün kılıyoruz.

API

Kart Bilgileri

Kart saklama özelliğimiz sayesinde müşteri her alışverişinde uzunca kart bilgilerini girmek yerine alışverişini kolayca tamamlayabilir.

Kart Bilgileri

Güvenlik

Sistemimizde güvenliğe önem veriyoruz. Sahteciliğine izin vermeden müşterilerimizi koruyoruz.

İptal / İade

Kullandığımız sistem sayesinde bankalar gün sonu almadan ödeme iptal imkanı sunuyoruz. Gün sonu alındıktan sonra iptal edilmek istenen işlemler iade yapılarak geri alınabilir.

Güvenlik

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Rakam Teknoloji